Section Purger (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Section
lt: Sekcija

en: Header
lt: Antraštė

en: Performance
lt: Veikimas
