Section Purger (3.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Name
oc: Nom

en: Section
oc: Seccion

en: Header
oc: Entèsta

en: Performance
oc: Performància

en: Timeout
oc: Temps limit
