Section Purger (3.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Name
ru: Название

en: Section
ru: Раздел

en: Header
ru: Шапка

en: Performance
ru: Производительность

en: Connection timeout
ru: Тайм-аут соединения

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Request
ru: Запрос

en: Account Number
ru: Номер счёта
