Section Purger (3.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Name
sv: Namn

en: Section
sv: Sektion

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Performance
sv: Prestanda
