Section Purger (8.x-2.3-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Name
da: Navn

en: Section
da: Sektion

en: Header
da: Overskrift

en: Performance
da: Ydelse

en: Connection timeout
da: Forbindelses-timeout
