Section Purger (8.x-2.3-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Name
is: Nafn

en: Header
is: Haus

en: Performance
is: Afköst

en: Account Number
is: Reikningsnúmer
