Section Purger (8.x-2.3-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Name
nl: Naam

en: Section
nl: Sectie

en: Header
nl: Kop

en: Performance
nl: Prestaties

en: Connection timeout
nl: Connectie-timeout

en: Timeout
nl: Time-out

en: Request
nl: Verzoek
