Section Purger (8.x-2.3-rc1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Name
pt: Nome

en: Section
pt: Secção

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Performance
pt: Desempenho

en: Headers
pt: Cabeçalhos

en: Timeout
pt: Tempo esgotado

en: Request
pt: Pedido
