Section Purger (8.x-2.3-rc1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Name
tr: İsim

en: Section
tr: Bölüm

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Performance
tr: Performans

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Request
tr: İstek
