Section Purger (8.x-2.3-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Name
vi: Tên

en: Section
vi: Phần

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Performance
vi: Hiệu năng
