Section Purger (8.x-2.3-rc2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Name
ca: Nom

en: Section
ca: Secció

en: Header
ca: Capçalera

en: Performance
ca: Rendiment
