Section Purger (8.x-2.3-rc2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Value
es: Valor

en: Name
es: Nombre

en: Section
es: Sección

en: Header
es: Encabezado

en: Performance
es: Rendimiento

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Request
es: Solicitud
