Section Purger (8.x-2.3-rc2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Name
et: Nimi

en: Section
et: Sektsioon

en: Header
et: Päis

en: Performance
et: Jõudlus

en: Request
et: Saada
