Section Purger (8.x-2.3-rc2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Name
fa: نام

en: Section
fa: بخش

en: Header
fa: سربرگ

en: Performance
fa: کارایی
