Section Purger (8.x-2.3-rc2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Name
fi: Nimi

en: Section
fi: Osio

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu
