Section Purger (8.x-2.3-rc2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Name
gl: Nome

en: Section
gl: Sección

en: Header
gl: Encabezado

en: Performance
gl: Rendemento
