Section Purger (8.x-2.3-rc2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Name
hu: Név

en: Section
hu: Szakasz

en: Header
hu: Fejléc

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Connection timeout
hu: Kapcsolat időtúllépés

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Request
hu: Felkérés
