Section Purger (8.x-2.3-rc2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Name
id: Nama

en: Performance
id: Performa

en: Request
id: Permintaan

en: Purge - reverse proxies & CDNs
id: Bersihkan - reverse proxies & CDN
