Section Purger (8.x-2.3-rc2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Value
ja: 値

en: Name
ja: 名前

en: Section
ja: セクション

en: Header
ja: ヘッダー

en: Performance
ja: パフォーマンス
