Section Purger (8.x-2.3-rc2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Name
pl: Nazwa

en: Section
pl: Sekcja

en: Header
pl: Nagłówek

en: Performance
pl: Wydajność

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Request
pl: Żądanie
