Section Purger (8.x-2.3-rc2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Section
uk: Розділ

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Connection timeout
uk: Час з'єднання вичерпався

en: Headers
uk: Заголовки

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Request
uk: Запит

en: Account Number
uk: Номер рахунку
