Sector Distribution (10.0.0-alpha10) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།
