Sector Distribution (10.0.0-alpha11) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Action
th: แอคชั่น

en: Last updated
th: แก้ไข

en: On
th: เปิด

en: Message
th: ข้อความ

en: Link
th: ลิงค์

en: Picture
th: รูปภาพ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Media
th: สื่อ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Video
th: วีดีโอ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Blocks
th: บล็อค

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ

en: Critical
th: วิกฤติ

en: Add custom block
th: เพิ่มบล็อกที่กำหนดเอง
