Sector Distribution (10.0.0-alpha12) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Language
is: Mál

en: Last updated
is: Seinasta dagføring

en: Tags
is: Frámerki

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Standard

en: Updated
is: Dagført

en: Picture
is: Mynd

en: All
is: Øll

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Anonymous user
is: Ónevndur brúkari

en: Blocks
is: Blokkar

en: Subtitle
is: Næsta yvirskrift
