Sector Distribution (10.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (97 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Feed
et: Andmevoog

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: Audio
et: Heli

en: Updated
et: Uuendatud

en: Theme
et: Teema

en: Picture
et: Pilt

en: All
et: Kõik

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Messages
et: Sõnumid

en: Caption
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Document
et: Dokument

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Content options
et: Sisu valikud

en: News
et: Uudised

en: Tabs
et: Sakid

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Blocks
et: Plokid

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Audio file
et: Helifail

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Administrator
et: Haldur

en: Offset
et: Nihe

en: Delete node
et: Kustuta postitus

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Video file
et: Video fail

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Resource
et: Ressurss

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Add custom block
et: Lisa kohandatud plokk

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Asc
et: Kasvav

en: New draft
et: Uus mustand

en: Edit draft
et: Muuda

en: View draft
et: Eelvaade

en: Master
et: Peamine

en: Latest news
et: Viimased uudised

en: Resource type
et: Ressursi tüüp

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
et: Avalehte pole veel loodud.<br/>Vaata <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">kasutaja juhendit</a> saidi ehitamise alustamiseks.

en: Promo title
et: Promo pealkiri

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
