Sector Distribution (10.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Tags
sq: Etiketat

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Picture
sq: Fotografia

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Subtitle
sq: Nëntitulli
