Sector Distribution (10.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Language
ta: மொழி

en: Last updated
ta: இறுதியாக இற்றைப்படுத்தப்பட்டது

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
