Sector Distribution (10.0.0-alpha6) - en to af translation catalogue (32 entries)

en: Body
af: Teks

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Picture
af: Prentjie

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: News
af: Nuus

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Blocks
af: Blokke

en: Subtitle
af: Subtitel

en: - All -
af: - Alle -
