Sector Distribution (10.0.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Updated
ast: Anováu

en: Picture
ast: Imaxe

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
