Sector Distribution (10.0.0-alpha7) - en to ht translation catalogue (25 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)

en: Medium (220×220)
ht: Mwayèn

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite

en: Content editor
ht: Editè kontni
