Sector Distribution (10.0.0-rc2) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Filter
mg: Sivana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Full content
mg: Anatiny feno
