Sector Distribution (10.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (40 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Base
ug: ئاساس

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش
