Sector Distribution (10.0.0-rc4) - en to eu translation catalogue (79 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Tags
eu: Etiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Feed
eu: Jarioa

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Help
eu: Laguntza

en: True
eu: Egiazkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Picture
eu: Irudia

en: Content type
eu: Eduki mota

en: All
eu: Guztiak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Note
eu: Oharra

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Messages
eu: Mezuak

en: Moderate
eu: Moderatu

en: author
eu: egilea

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: or
eu: edo

en: Document
eu: Dokumentua

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: News
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Global
eu: Globala

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: and
eu: eta

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Critical
eu: Larria

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Add custom block
eu: Gehitu bloke egokitua

en: Asc
eu: Goraka

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu
