Sector Distribution (10.1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (135 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Action
hu: Művelet

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Help
hu: Súgó

en: True
hu: Igaz

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Icon
hu: Ikon

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Updated
hu: Frissítve

en: Picture
hu: Kép

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: All
hu: Mind

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: File name
hu: Fájlnév

en: Heading
hu: Címsor

en: Centered
hu: Középrezárt

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Base
hu: Alap

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Moderate
hu: Moderálás

en: author
hu: szerző

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: or
hu: vagy

en: Video
hu: Videó

en: Content settings
hu: Tartalom beállításai

en: Document
hu: Dokumentum

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Content options
hu: Tartalombeállítások

en: News
hu: Hírek

en: Tabs
hu: Fülek

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Selectors
hu: Kiválasztók

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Global
hu: Általános

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Offset
hu: Eltolás

en: Delete node
hu: Tartalom törlése

en: and
hu: és

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: of
hu: /

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: Frontpage
hu: Címlap

en: Video file
hu: Videófájl

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Resource
hu: Erőforrás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Critical
hu: Kritikus

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Needs review
hu: Átnézést igényel

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Find and manage content.
hu: Tartalmakat keres és kezel.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Add custom block
hu: Egyéni blokk hozzáadása

en: No media available.
hu: Nincs elérhető média.

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: This link will take you to an external web site. We are not responsible for their content.
hu: Ez a hivatkozás egy külső webhelyre mutat, melynek tartalmáért nem vállalunk felelősséget.

en: Asc
hu: Növ

en: - Select a type -
hu: - Típus kiválasztása -

en: New draft
hu: Új piszkozat

en: Edit draft
hu: Piszkozat szerkesztése

en: View published
hu: Közzétettek megtekintése

en: View draft
hu: Vázlat megtekintése

en: 404 page not found
hu: 404 – Az oldal nem található

en: Resource type
hu: Forrástípus

en: Welcome!
hu: Üdvözlet!

en: (link is external)
hu: (külső hivatkozás)

en: View group
hu: Csoport megtekintése

en: Large (480×480)
hu: Nagy (480×480 képpont)

en: Medium (220×220)
hu: Közepes (220×220 képpont)

en: Default medium date
hu: Alapértelmezett közepes dátum idővel

en: Default short date
hu: Alapértelmezett rövid dátum idővel

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: All content promoted to the front page.
hu: A kezdőlapon közzétett összes tartalom.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
hu: Egy bizonyos taxonómiakifejezéshez tartozó tartalom.

en: Find and manage content
hu: Tartalom keresése és kezelése

en: Media name
hu: Média neve

en: Find and manage media.
hu: Média keresés és kezelés.

en: Content editor
hu: Tartalomszerkesztő

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
hu: Még nem lett létrehozva címlapra kerülő tartalom. A <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/hu/docs/user_guide/hu/index.html">Drupal 8 Kézikönyv</a> hasznos kiindulási pont lehet a webhelyépítés első lépéseihez.

en: Promo title
hu: Promóciós cím

en: (link sends email)
hu: (a hivatkozás emailt küld)

en: Remote video
hu: Távoli videó

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel

en: Wide (1090)
hu: Széles (1090)
