Sector Distribution (10.1.0-beta1) - en to km translation catalogue (47 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Picture
km: រូបភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Heading
km: ក្បាល

en: Media
km: មេឌៀ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: and
km: និង

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។
