Sector Distribution (10.1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (46 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Picture
ku: وێنە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: All
ku: هەموو

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.
