Sector Distribution (10.1.0-beta11) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Picture
eo: Bildo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: and
eo: kaj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
