Sector Distribution (10.1.0-beta11) - en to ka translation catalogue (43 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Picture
ka: სურათი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: author
ka: ავტორი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Content options
ka: კონტენტის პარამეტრები

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Global
ka: გლობალური

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: - All -
ka: - ყველა -
