Sector Distribution (10.1.0-beta11) - en to mn translation catalogue (32 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Tags
mn: Тагууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Picture
mn: Зураг

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: and
mn: ба
