Sector Distribution (10.1.0-beta11) - en to se translation catalogue (21 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Picture
se: Govva

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: or
se: dahje

en: Video
se: Filbma

en: and
se: ja

en: of
se: oktiibuot

en: Filter by type
se: Sirre šlájaid mielde
