Sector Distribution (10.1.0-beta12) - en to nn translation catalogue (37 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Picture
nn: Bilete

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Subtitle
nn: Undertittel

en: - All -
nn: - Alle -

en: Full content
nn: Heile innhaldet

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.
