Sector Distribution (10.1.0-beta13) - en to bs translation catalogue (37 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Help
bs: Pomoć

en: Picture
bs: Slika

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: All
bs: Sve

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Messages
bs: Poruke

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Global
bs: Globalni

en: and
bs: i

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Basic block
bs: Osnovni blok

en: A basic block contains a title and a body.
bs: Osnovni blok sadrži naslov i tijelo.

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML

en: Restricted HTML
bs: Ograničen HTML
