Sector Distribution (10.1.0-beta13) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: All
sl: Vsi

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: News
sl: Novice

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Blocks
sl: Bloki

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: and
sl: in

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
