Sector Distribution (10.1.0-beta14) - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Language
fy: Taal

en: Message
fy: Berjocht

en: View
fy: Besjen

en: Picture
fy: Ofbylding

en: User
fy: Brûker

en: hours
fy: oeren

en: Anonymous
fy: Anonym

en: News
fy: Nijs
