Sector Distribution (10.1.0-beta14) - en to kk translation catalogue (37 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Moderated content
kk: Мазмұн модераторы

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Messages
kk: Хаттар

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: and
kk: және

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
