Sector Distribution (10.1.0-beta2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Picture
br: Skeudenn

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Administrator
br: Melestrer
