Sector Distribution (10.1.0-beta3) - en to am translation catalogue (28 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Message
am: መልእክት

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Tabs
am: ትሮች

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት
