Sector Distribution (10.1.0-beta3) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Help
mk: Помош

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Blocks
mk: Блокови

en: - All -
mk: - Сите -
