Sector Distribution (10.1.0-beta5) - en to ps translation catalogue (39 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Tags
ps: بچوي

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Picture
ps: انځور

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Caption
ps: نوم

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: or
ps: او

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Blocks
ps: غونډونه

en: and
ps: او

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -
