Sector Distribution (10.1.0-beta6) - en to bg translation catalogue (47 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Audio
bg: Музика

en: Updated
bg: Обновено

en: Picture
bg: Изображение

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: All
bg: Всички

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Note
bg: Бележка

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Messages
bg: Съобщения

en: Right
bg: Дясно

en: Content settings
bg: Настройки на съдържанието

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Blocks
bg: Блокове

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: and
bg: и

en: Full content
bg: Пълно съдържание
